About me
‘Fotografie is voor mij een manier om creatief bezig te zijn. Een manier om mensen iets waardevols en moois mee te geven.
Een manier om mensen dingen op een andere manier te laten zien.’
Monique van den Kommer ©2026
Na heel wat jaren in loondienst als productfotograaf te hebben gewerkt is het vanaf 30 november tijd om me volledig op mijn eigen onderneming te focussen.
Waar ik voorheen via wat omzwervingen (oa. gezinsshoot, rouw- trouwfotografie: doe ik nog af en toe) heb ik nu toch wel mijn plek gevonden.
Ik richt me voornamelijk om de zakelijke fotografie. Daarbij zorg ik samen met jou dat we beeldmateriaal maken welke echt voor je kunnen werken. Dat je jezelf er in herkent en wat je wilt uitstralen. Dat je trots bent op de foto’s en denkt: hier durf de wereld mee in te gaan en haar te veroveren!
En daar past ook heel goed de productfotografie bij. Dit ga ik er dan ook nu echt bij pakken. De packshots, de productfoto’s… ik maak ze graag en met liefde, zodat jouw bedrijf hiermee kan groeien.
Naast de zakelijke fotografie komt mijn passie voor de natuur toch ook weer om te hoek kijken. Hoewel ik minder vaak naar buiten ga dan ik zou willen, haal ik de natuur graag naar binnen.
Ik ben gek op bloemen en vind het dan heel tof om deze als kleine kunstwerken vast te leggen.
En van het 1 komt het ander en zo fotografeer ik inmiddels ook kruiden, fruit, groente en de ingrediënten van de potjes uit de supermarkt op mijn eigen wijze.
Wat mij toch ook weer brengt bij Foodfotografie.
Dus zakelijke fotografie en foodfotografie zijn de 2 takken van sport waar ik me heel prettig bij voel en waar ik graag andere ondernemers mee verder help.
Wil niet zeggen dat ik helemaal niks anders doe, want van een bruiloft zo af en toe daar word ik ook heel blij van!
Het is een super gaaf beroep met vele uitdagingen, de sky is the limit, maar ik word er zo blij van om dit te mogen doen!
Neem ook eens een kijkje op mijn facebook of instagram
x
Monique
Comments are closed.

